Perkant parduotuvėje www.LaukoBaldaiJums.lt, kiekvienai kokybiškai prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Prekių grąžinimas:

1. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

Susisiekite el. paštu info@laukobaldaijums.lt, kad  išanksto suderintume grąžinimo eigą. Prašysime paaiškinti prekės grąžinimo priežastį ir prisegti pirkimą įrodantį dokumentą.
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Už prekės tinkamą ir saugų transportavimui supakavimą grąžinimui atsako Pirkėjas. Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Gavus prekę, pardavėjas įvertina jos būklę ir tuomet su Pirkėju suderinamas pinigų grąžinimas.

2. Norėdami grąžinti netinkamos kokybės prekę:

Susisiekite el. paštu info@laukobaldaijums.lt Prašome  prisegti pirkimą įrodantį dokumentą bei atsiųsti defektus įrodančias nuotraukas, kad galėtumėme kuo greičiau išspręsti prekės grąžinimo, pakeitimo ar kompensavimo klausimus. Gamyklinė garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekės dalims. Nekokybiškos prekės ar jos dalies pakeitimo ar grąžinimo išlaidas apmoka pardavėjas. Už prekės tinkamą ir saugų transportavimui supakavimą originalioje pakuotėje grąžinimui atsako Pirkėjas.

Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą dėl prekių grąžinimo, pakeitimo ar kompensavimo bei  įvykdyti abipusiai priimtiną susitarimą.