, Apie Mus

LaukoBaldaiJums.lt

Siūlome itin platų lauko baldų asortimentą iš Skandinavijos šalių. Prekiaujame nuo 2012 metų. Todėl mes žinome, kaip sukurti jaukią terasą, balkoną, poilsio zoną už ypač žemas kainas. Dauguma mūsų parduodamų lauko baldų buvo eksponuojami prekybos centruose kaip ekspoziciniai, todėl negalime pavadinti jų visiškai naujais, nors ir dauguma jų atrodo kaip nauji.

Elektroniniame kataloge LaukoBaldaiJums.lt galite rasti daugiau nei 90 proc. visų lauko baldų, kuriuos turime savo fizinėje parduotuvėje.

Esant poreikiui, lauko baldus pristatome į bet kurį Lietuvos miestą už tam tikrą fiksuotą mokestį.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Platus asortimentas: specializuota 1000 m2 lauko baldų parduotuvė Vilniuje. Konkurencingos kainos ir didėlis dėmesys klientui – mūsų veiklos prioritetai.
Nemokama konsultacija: visada galite pasiskambinti telefonu   +370 656 50528 arba parašyti laišką el. paštu: info@laukobaldaijums.lt ir pasiteirauti Jums rūpimais klausimais.
Patikimumas: Mes, kaip ir kiekviena įmonė branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių įmonės kriterijų dirbant tiek su klientais, tiek ir su tiekėjais.
Skandinaviška kokybė:

, Apie Mus